"Dell Networking Cable, OM4 LC/LC Fiber

7.890,75 lei

Stoc epuizat

SKU: 470-ACLT Categorie:

Descriere

„Dell Networking Cable, OM4 LC/LC Fiber

Informații suplimentare

Producator

DELL

Garantie

0

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „"Dell Networking Cable, OM4 LC/LC Fiber”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *