HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m Cbl

297,47 lei

23 în stoc

SKU: QK733A Categorie:

Descriere

Lifecycle

  • Obsolete Date 30-06-2022
  • End of support date 30-06-2027

Specifications

  • Minimum dimensions ( H x W x D) 30.48 x 25.4 x 1.27 cm
  • Weight 0.45 kg
  • Product dimensions (H x W x D) 12 x 10 x 0.5 in
  • Weight 1 lb

Quickspecs

Compatible products

Documents

Informații suplimentare

Producator

HPE

Garantie

12

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m Cbl”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *