HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 12f 50m Cbl

5.437,81 lei

Stoc epuizat

SKU: QK731A Categorie:

Descriere

Lifecycle

  • Obsolete Date 30-06-2022
  • End of support date 30-06-2027

Specifications

  • Minimum dimensions ( H x W x D) 78.74 x 24.13 x 78.74 cm
  • Product dimensions (H x W x D) 31 x 9.5 x 31 in
  • Weight 1.5 lb
  • Weight 0.68 kg

Quickspecs

Compatible products

Documents

Informații suplimentare

Producator

HPE

Garantie

12

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 12f 50m Cbl”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *