Ubiquiti U Fiber Single-Mode Module, UF-SM-10G; 10G, 2-Pack; Data Rate:

408,39 lei

Stoc epuizat

SKU: UF-SM-10G Categorie:

Descriere

Ubiquiti U Fiber Single-Mode Module, UF-SM-10G; 10G, 2-Pack; Data Rate: 10 Gbps SFP+: Cable Distance: 10Km;

Informații suplimentare

Producator

UBIQUITI

Garantie

24

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Ubiquiti U Fiber Single-Mode Module, UF-SM-10G; 10G, 2-Pack; Data Rate:”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *